ekonomicky výhodné projekty

řešení s nízkými provozními náklady

návrhy šetřící životní prostředí

pečlivé návrhy detailů

udržitelné technologie a materiály

ateliér

Plánujete stavbu nového domu? Vlastníte nemovitost a uvažujete o přestavbě, rekonstrukci nebo byste rádi upravili jeho dispozici či interiér? Nabízíme Vám komplexní služby od návrhu až po realizaci na profesionální úrovni. Neváhejte nás kontaktovat, respektujeme vaše přání a požadavky.

Atelier řídí Ing.arch. Dalibor Borák, prezident České komory architektů (2006 – 2010). V současné době má 6 stálých pracovníků, architekty a stavební projektanty. Dále spolupracuje s řadou externích spolupracovníků, kteří zajišťují profesní dokumentaci v dalších oborech. Prioritou naší společnosti je projektování nízkoenergetických a pasivnich domů.

Projekční ateliér podléhá předpisům České komory architektů.

ateliér

ateliér

ateliér

ateliér

ateliér

ateliér

ateliér

Máte zájem o naše služby? Ozveme se Vám zpět!
Vaše jméno:
E-mail:
Vzkaz:


Projektový atelier získal tato ocenění:

 

 • Cena Státního fondu životního prostředí a Centra pasivního domu v soutěži Stavba roku 2015 za stavbu Základní umělecká škola Karla Malicha v Holicích.
 • Fasáda roku 2015 za stavbu Základní umělecká škola Karla Malicha v Holicích v soutěži společnosti Baumit.
 • Cena Klubu Za starou Prahu za novou stavbu v historickém prostředí pro rok 2012 za stavbu polyfunkčního domu na třídě Milady Horákové v Brně.
 • Ocenění Grand Prix Architektů 2009 v kategorii novostavba za stavbu Městský dům, Milady Horákové v Brně.
 • Třetí místo v soutěži o titul stavba Jihomoravského kraje 2008 v kategorii stavby občanské vybavenosti za stavbu víceúčelový dům na ulici Milady Horákové v Brně.
 • Druhé místo v soutěži o titul stavba Jihomoravského kraje 2008 v kategorii rekonstrukce staveb a objektů za stavbu 837 IKEA Brno – extension.
 • Druhé místo v kategorii Nízkoeneregetický rodiný dům v soutěži Dřevěný dům 2008.
 • Ocenění "Dobrý design 2006" za řadu svítidel AQUARIUM pro firmu Ateh. Cenu obdržel Ing.arch.Dalibor Borák a Ing.arch.Miloš Zimula.

 

Nabídka služeb projektové kanceláře zahrnuje činnosti od úvodních studií, investičních záměrů přes projektovou dokumentaci k územnímu a stavebnímu řízením. Dále zajišťujeme dokumentaci pro provedení staveb, pro výběr dodavatele stavby až po výrobní dokumentaci výrobků pro stavby a interiéry. V rámci projektových služeb zajišťujeme autorský dozor na stavbách.

 

Více o procesu projektování a o našich službách se dozvíte po kliknutí na jednotlivé ikony služeb představující v podstatě fáze realizace.

 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Snažíme se poskytovat co nejkomplexnější služby, odvádíme profesionální práci a plně respektujeme potřeby a přání našich klientů.

 • > Jaké kvality by měl dům mít?
 • > Jak vybrat projektanta a st. firmu?
 • > Jak si ujasnit Vaše přání a požadavky?

 

KE STAŽENÍ ZDARMA PRO VÁS!

> Více
Používáme cookies. Povolte prosím cookies a můžete nerušeně pokračovat v návštěvě našeho webu.