ekonomicky výhodné projekty

řešení s nízkými provozními náklady

návrhy šetřící životní prostředí

pečlivé návrhy detailů

udržitelné technologie a materiály

4dokumentace pro stavební povolení

Zpracujeme pro Vás kompletní projekt, který bude obsahovat dokumentaci technického řešení domu – kompletní stavební výkresy a dále dokumentaci specialistů - statické výpočty, rozvody sítí, průkaz energetické náročnosti budovy, požární bezpečnost.

Projekt je přemětem stavebního řízení, které vyžaduje kladná stanoviska a vyjádření od mnoha úřadů a institucí. Na základě Vašeho rozhodnutí můžeme celou náročnou komunikaci s úřady zajistit sami.

Pro úsporu času i peněz lze tuto fázi sloučit s předchozí nebo stavbu povolit pouze na ohlášení.

DSP
Máte zájem o naše služby? Ozveme se Vám zpět!
Vaše jméno:
E-mail:
Vzkaz:


Nabídka služeb projektové kanceláře zahrnuje činnosti od úvodních studií, investičních záměrů přes projektovou dokumentaci k územnímu a stavebnímu řízením. Dále zajišťujeme dokumentaci pro provedení staveb, pro výběr dodavatele stavby až po výrobní dokumentaci výrobků pro stavby a interiéry. V rámci projektových služeb zajišťujeme autorský dozor na stavbách.

 

Více o procesu projektování a o našich službách se dozvíte po kliknutí na jednotlivé ikony služeb představující v podstatě fáze realizace.

 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Snažíme se poskytovat co nejkomplexnější služby, odvádíme profesionální práci a plně respektujeme potřeby a přání našich klientů.

  • > Jaké kvality by měl dům mít?
  • > Jak vybrat projektanta a st. firmu?
  • > Jak si ujasnit Vaše přání a požadavky?

 

KE STAŽENÍ ZDARMA PRO VÁS!

> Více
Používáme cookies. Povolte prosím cookies a můžete nerušeně pokračovat v návštěvě našeho webu.