ekonomicky výhodné projekty

řešení s nízkými provozními náklady

návrhy šetřící životní prostředí

pečlivé návrhy detailů

udržitelné technologie a materiály

10interiér

Rádi pro Vás za rozumou cenu připravíme návrh interiéru přímo na míru. Připravíme pro vás prostor domu tak, abyste se v něm cítili příjemně.

Návrh interiéru není zdaleka jen výběr materiálů a nábytku. Dbáme na to, aby měl interiér jasný koncept s přihlédnutím na estetiku, užitnost i jeho cenu . Rozsah vypracování projektu interiéru je na Vás, rádi však pro Vás připravíme na milimetr přesně řešení atypických rozměrů skříní, polic a zařízení, navrhneme na míru obklady stěn i povrchy podlah. Společně vybereme komponenty tak, aby kvalitou i cenou odpovídal Vašim představám.

interiér

interiér

interiér

Máte zájem o naše služby? Ozveme se Vám zpět!
Vaše jméno:
E-mail:
Vzkaz:


Nabídka služeb projektové kanceláře zahrnuje činnosti od úvodních studií, investičních záměrů přes projektovou dokumentaci k územnímu a stavebnímu řízením. Dále zajišťujeme dokumentaci pro provedení staveb, pro výběr dodavatele stavby až po výrobní dokumentaci výrobků pro stavby a interiéry. V rámci projektových služeb zajišťujeme autorský dozor na stavbách.

 

Více o procesu projektování a o našich službách se dozvíte po kliknutí na jednotlivé ikony služeb představující v podstatě fáze realizace.

 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Snažíme se poskytovat co nejkomplexnější služby, odvádíme profesionální práci a plně respektujeme potřeby a přání našich klientů.

  • > Jaké kvality by měl dům mít?
  • > Jak vybrat projektanta a st. firmu?
  • > Jak si ujasnit Vaše přání a požadavky?

 

KE STAŽENÍ ZDARMA PRO VÁS!

> Více
Používáme cookies. Povolte prosím cookies a můžete nerušeně pokračovat v návštěvě našeho webu.