ekonomicky výhodné projekty

řešení s nízkými provozními náklady

návrhy šetřící životní prostředí

pečlivé návrhy detailů

udržitelné technologie a materiály

2studie

Při navrhování studie domu hledáme optimální řešení, které respektuje Vaše představy o bydlení a zároveň splňuje technologické, ekonomické, estetické a uživatelské nároky moderního domu. Výsledkem je dům na míru, který bude oproti typovému domu unikátním řešením reflektující Vaše přání a bude reagovat na dané místo.

Během studie se setkáváme na konzultacích. Pracujeme ve variantách, rádi vám předložíme více možností řešení, aby jsme pro Vás navrhli dům, který skutečně chcete.

Poradíme vám například, jak ušetřit za energie, jak dům správně prosvětlit a jak jej správně větrat. Kde ušetřit místo a kde naopak navrhnout velkorysý prostor. Jak dům správně vytápět, jak jej umístit na pozemek, navrhneme zahradu a mnoho dalšího.

studie
Máte zájem o naše služby? Ozveme se Vám zpět!
Vaše jméno:
E-mail:
Vzkaz:


Ve studii pro Vás provedeme:

Kompletní návrh domu obsahující výkresy, vizualizace a technickou zprávu. Samozřejmostí jsou konzultace s námi. Studie obsahuje dále průzkum pozemku, zjistíme technologické, kapacitní a ekonomické možnosti stavby, provedeme energetické a ekonomické bilance, předběžně oslovíme úřady a specialisty v oboru.

Studie domu je řešení domu pro Vás, které je možno skutečně realizovat.

 

Nabídka služeb projektové kanceláře zahrnuje činnosti od úvodních studií, investičních záměrů přes projektovou dokumentaci k územnímu a stavebnímu řízením. Dále zajišťujeme dokumentaci pro provedení staveb, pro výběr dodavatele stavby až po výrobní dokumentaci výrobků pro stavby a interiéry. V rámci projektových služeb zajišťujeme autorský dozor na stavbách.

 

Více o procesu projektování a o našich službách se dozvíte po kliknutí na jednotlivé ikony služeb představující v podstatě fáze realizace.

 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Snažíme se poskytovat co nejkomplexnější služby, odvádíme profesionální práci a plně respektujeme potřeby a přání našich klientů.

  • > Jaké kvality by měl dům mít?
  • > Jak vybrat projektanta a st. firmu?
  • > Jak si ujasnit Vaše přání a požadavky?

 

KE STAŽENÍ ZDARMA PRO VÁS!

> Více
Používáme cookies. Povolte prosím cookies a můžete nerušeně pokračovat v návštěvě našeho webu.