ekonomicky výhodné projekty

řešení s nízkými provozními náklady

návrhy šetřící životní prostředí

pečlivé návrhy detailů

udržitelné technologie a materiály

expertní služby

Plánujete stavbu nového domu a chtěli byste ušetřit co nejvíce za energie? Vlastníte nemovitost a uvažujete o přestavbě a snížení nákladů na energie? Chybí vám energetický štítek budovy, potřebujete energetický audit? Nabízíme Vám komplexní služby v energetickém pradenství na profesionální úrovni. Neváhejte nás kontaktovat, respektujeme vaše přání a požadavky.

Zabýváme se především výpočty energetické náročnosti budov a jejich posouzením z hlediska úspor energií. Na základě těchto výpočtů navrhuje úpravy a předkládá ekonomické analýzy návratnosti investic. Dále nabízíme vypracování projektů pro získání dotačních programů ve spolupráci s Grantikou České spořitelny.

4.11

přehled služeb našeho expertního střediska

(detail zobrazíte kliknutím na jednotlivé ikony)

Máte zájem o naše služby? Ozveme se Vám zpět!
Your name:
E-mail:
Message:


Tým pracovníků zajišťuje investičně technický dozor staveb, řízení staveb, zastupování investora, výpočty pro štítkování budov a energetické audity.

 

Expertní činnost vykonávají dle povahy úkolu zaměstnanci firmy a externí spolupracovníci.

 

Ing. Stanislav Kučera je držitelem certifikátu „CERTIFIED EUROPEAN PASSIVE HOUSE DESIGNER“ (CEPH). Certifikát CEPH poskytuje potenciálním investorům nebo bytovým společnostem jistotu, že vybraný projektakt má požadované kvalifikace v oblasti projektování pasivních domů.

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Snažíme se poskytovat co nejkomplexnější služby, odvádíme profesionální práci a plně respektujeme potřeby a přání našich klientů.

  • > Jaké kvality by měl dům mít?
  • > Jak vybrat projektanta a st. firmu?
  • > Jak si ujasnit Vaše přání a požadavky?

 

KE STAŽENÍ ZDARMA PRO VÁS!

> More
We use cookies. Please allow cookies and you can continue visiting our website without interruption.